Protetyka stomatologiczna: uzupełnienie stałe

Protetyka to dziedzina stomatologii która zapewnia uzupełnienie (korony i mosty) osadzone na oszlifowanych zębach własnych pacjenta lub wkładach koronowo-korzeniowych, zacementowane na stałe.

W naszym gabinecie wykonywana jest protetyka z najlepszej jakości materiałów gdyż wiemy jak ważna jest protetyka stomatologiczna dla naszych pacjentów zarówno z powodów estetycznych jak i motorycznych.

protetyka na podbudowie metalowej (chrom-nikiel, złoto)
korona licowana kompozytem 520 zł
korona licowana porcelaną 620 zł promocja
protetyka na podbudowie cyrkonowej
korony pełnoceramiczne 1300 zł

Protetyka stomatologiczna zapewnia różnego typu uzupełnienia ruchome lub stałe. W przypadku mostów protetycznych uzupełniających braki między zębowe, cenę korony należy pomnożyć przez liczbę zębów znajdujących się w moście. (tj. ząb oszlifowany, ząb uzupełniający lukę). Protetyka stomatologiczna którą Państwu oferujemy jest rozwijana przez lata naszego doświadczenia i nauki. W naszej ofercie zarówno na Woli jak i Mokotowie jest nie tylko szeroko rozumiana protetyka ale także naprawa protez szkieletowych. Stomatologia rozwinęła się w ostatnich latach na niespotykany wcześniej poziom, który może sprawić że ponownie będziecie Państwo się cieszyć z pełnego uzębienia.

Protetyka stomatologiczna: uzupełnienie ruchome

To uzupełnienia protetyczne uzupełniające braki zębowe, zdejmowane przez pacjenta, osadzone na zębach oporowych za pomocą klamer bądź całkowite, odbudowujące całe uzębienie pacjenta które oferujemy w naszych gabinetach Prodental Protetyka Warszawa Wola i Mokotów.

Ekspresowa naprawa protez szkieletowych

Stomatologia Prodental – w naszym gabinecie wykonujemy:

protezy całkowite akrylowe 850 zł
protezy częściowe akrylowe 800 zł promocja
protrezy szkieletowe 1300 zł promocja
szynoprotezy 1400 zł
protezy acetalowe 1300 – 1500 zł
protezy nylonowe elastyczne 1500 zł promocja
Protezy bezklamrowe na zaczepach precyzyjnych – cena uzależniona od projektu protezy

Podane ceny dotyczą wykonania jednej protezy zębowej. Stomatologia Prodental protetyka Warszawa Wola i Mokotów – stomatologiczne profesjonalne naprawa protez szkieletowych oraz ekspresowa naprawa protez stomatologicznych.